PH PAAK Sp. J. Paczkowscy

PAAK | Siłownia wyposażenie

Adres:


Adres: Kościuszki 27


Kod pocztowy: 85-079


Miejscowość: BydgoszczOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 052 321-09-88


NIP: 554-00-90-995


Strona: https://paak.com.pl/

Opis:


Początkujący sportowcy z każdym dniem trenowania odczuwają różnice w czasie swoich treningów. Jest ona spowodowana zmianami wewnątrz organizmu, który staje się mocniejszy i zdolny do jeszcze większej i mocniejszej pracy. Różnice taką daje także sprzęt, którego jakość pozwala na bardziej efektywny trening. Prowadzący różnego rodzaju siłownie i sale fitness dbają o to, żeby klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu, który jest dostępny dla nich w wielu hurtowniach podobnych jak Paak.

Hurtownia oferuje wyposażenie siłowni w standardowe sprzęty w postaci hantli, gryfów, sztang i odważników. W ofercie znajdują się także pasy na kręgosłup, z których korzystają osoby podnoszące znaczne ciężary. Sprzedawca nie zapomniał także o suplementach diety, które pozwalają w optymalny sposób wykorzystać spalone kalorie podczas wysiłku. Hurtownia oferuje sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. 

Data dodania: 2019-02-19

Dodaj Komentarz:W hurtowni Paak mamy możliwość zakupu sprzętu sportowego w korzystnej cenie i w dobrej jakości. Dla mnie to najbardziej optymalna oferta tego typu, więc myślę nad nawiązaniem z nimi współpracy przez dłuższy czas.
Opublikowane przez: sedungis Data: 2019-04-02 13:32:44 Ocena: 3

Inne firmy W okolicy

  Klinika dla młodzieży Oaza

  Choceń Zobacz

  Pretty Clever

  Bydgoszcz Zobacz

  Pretty Clever

  Bydgoszcz Zobacz