Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent • Poznań

Adres:


Adres: Humańska 8


Kod pocztowy: 00-789


Miejscowość: WarszawaOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 533 077 720


NIP:


Strona: http://eventhostessy.pl/

Opis:


Potrzebujesz pilnie hostess z Poznania? Nie wiesz co zrobić, bo promotorki, które miały wziąć udział w akcji promocyjnej Twojej firmy, okazały się niekompetentne i niegodne zaufania? Polecamy tym razem nie szukać zastępstwa na własną rękę, tylko zgłosić się do profesjonalnej agencji EventHostessy.
Ta znana i godna polecenia agencja zatrudnia dziewczyny z całej Polski. Posiadają największą bazę hostess w całym kraju. Wśród nich znajdą się hostessy z Poznania i Krakowa, a także z Gdańska Warszawy i Wrocławia, oraz innych miast w Polsce. Wszystkie hostessy, które znajdziesz w ich bazie, mają doświadczenie i odpowiednią wiedzę. Są kulturalne, komunikatywne i świetnie sprawdzają się w roli promotorek na bankietach i konferencjach.
Dlatego nie ryzykuj, sprawdź ich stronę, którą znajdziesz pod adresem eventhostessy.pl i zapoznaj się z ich bazą. Na pewno znajdziesz tam hostessy, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania.

Data dodania: 2017-10-07

Dodaj Komentarz:Współpraca z tą agencją układała się bardzo dobrze. Hostessy, które z nami współpracowały przy organizacji eventu firmowego okazały się być profesjonalistkami - wysoka kultura osobista to jeden z ich wielu atutów.
Opublikowane przez: atoudadru Data: 2019-04-11 15:05:23 Ocena: 3

Inne firmy W okolicy

  Taxi Bagażówka

  Warszawa Zobacz

  Zugarden – Projektowanie ogrodów

  Ząbki Zobacz

  Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

  Warszawa Zobacz