Diamante

Diamante - Fryzjer męski Poznań

Adres:


Adres: Grobla 17


Kod pocztowy: 61-859


Miejscowość: PoznańOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 691 777 166


NIP:


Strona: https://www.diamante.pl/

Opis:


Zadbany mężczyzna jest wizytówką swojej kobiety. Kto lepiej zajmie się pielęgnacją męskich włosów, jeśli nie styliści z salonu diamante.pl? Oferują oni wiele usług z zakresu męskiego strzyżenia i zabiegów kosmetycznych stosowanych przy pielęgnacji zarówno włosów, jak i brody, a także  manicure i pedicure.

A może masz problem z wypadającymi włosami i nie chcesz przedwcześnie wyłysieć? Dobry fryzjer męski to rzadkość. Poszukaj w Poznaniu miejsca, które sprosta Twoim oczekiwaniom i pomoże Ci uporać się z problemem nadmiernego łysienia. Diamante wie, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia i pomocy z zakresu pielęgnacji włosów. To właśnie dzięki doświadczonej kadrze stylistów można skorzystać z nowoczesnych metod strzyżenia, a także zabiegów, które wpłyną korzystnie na postrzeganie naszego wyglądu.

Specjalnie do tego wydzielona męska strefa zadowoli nawet najmłodszych bywalców salonu. Styliści specjalizujący się w strzyżeniu panów dopasują fryzurę do kształtu twarzy, typu urody i preferencji klienta, a przy okazji doradzą jakich kosmetyków używać do ich codziennej pielęgnacji.

Data dodania: 2019-03-06

Dodaj Komentarz:Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy W okolicy