"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Neutralizator zapachów moczu

Adres:


Adres: Białostocka 22


Kod pocztowy: 03-741


Miejscowość: WarszawaOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 780 137 396


NIP: 5271456878


Strona: https://bioexpert.pl/

Opis:


Mieszkanie z pupilem daje dużo radości, ale wymaga też poświęcenia trochę więcej uwagi kwestiom związanym ze sprzątaniem i utrzymaniem czystości w mieszkaniu. Nie obejdzie się bez częstszego odkurzania czy mycia podłogi, a zdarzają się też takie zanieczyszczenia, z którymi trudniej sobie poradzić. Należą do nich między innymi zwierzęce odchody. W przypadku kotów konieczne jest oczywiście zainstalowanie w domu kuwety, jednak zanim pupil się do niej przyzwyczai, mogą mu się przytrafiać pomyłki.

Po usunięciu moczu lub kału oraz umyciu zanieczyszczonej powierzchni warto także zastosować neutralizator zapachów moczu. Preparat ten nie tylko likwiduje przykrą woń, ale także zapobiega późniejszemu oznaczaniu terenu przez zwierzę. Neutralizowane są wszystkie składniki zapachu, takie jak amoniak, aminy czy skatol, a nawet gazy, więc opiekun nie musi się martwić, że będą się gromadzić w mieszkaniu. Firma Bioarcus do substancji czynnej dodała również olejki eteryczne, które odświeżają powietrze i mają działanie odstraszające dla owadów.

Data dodania: 2019-10-30

Dodaj Komentarz:Myślę, że biologiczne preparaty tej marki sprawdzą się w każdym domu i ogrodzie. Dla mnie np. ich specyfiki do kuchni i łazienki są najlepszymi, bo są biodegradowalne (nie zawierają szkodliwej chemii).
Opublikowane przez: layothito Data: 2019-11-27 14:31:09 Ocena: 5

Inne firmy W okolicy

  Taxi Bagażówka

  Warszawa Zobacz

  Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

  Warszawa Zobacz

  Kambion Sp. j

  Czersk Zobacz