ACSE Sp. z o.o.

Regulatory temperatury

Adres:


Adres: Pachońskiego 2A


Kod pocztowy: 31-223


Miejscowość: KrakówOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: + 48 12 415 05 09


NIP: 945-20-46-123


Strona: https://acse.pl/

Opis:


Do złożonych procesów produkcyjnych niezbędne są przemysłowe mierniki i sterowniki temperatury. W ofercie firmy ACSE można znaleźć uniwersalne, cyfrowe urządzenia z funkcją pomiaru i sterowania ciepłem. Niezależnie od tego czy jest ono potrzebne do produkcji, czy powstaje jako skutek, precyzyjne mierniki z opcją kontroli pozwalają regulować jego poziom.

Aparaty o różnych gabarytach i zakresie działania są wyposażone uniwersalne wejście pomiarowe oraz wyjście regulacyjne. Drugi parametr może działać na różnych zasadach. W ofercie dystrybutora znajdują się regulatory temperatury przekaźnikowe, napięciowe i analogowe ciągłe.

Dużym atutem sprzętu pomiarowego jest możliwość dodatkowego kontrolowania innych parametrów, takich jak np. wilgotność czy ciśnienie. Sprzęt do kontrolowania wartości termicznych jest niezbędny m. in. w piecach i wannach do wytopu metalu czy szkła. Nie mogą się bez niego obyć suszarnie ceramiki i drewna. Znajdują one zastosowanie także w szklarniach czy inkubatorach drobiu.

 

Data dodania: 2022-03-06

Dodaj Komentarz:Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy W okolicy