toPROMO Advertising Group

Producent kasetonów | http://topromo.pl/

Adres:


Adres: Jędrzeja Śniadeckiego 28/4


Kod pocztowy: 32-600


Miejscowość: OświęcimOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 33 487 05 40


NIP: 5492340370


Strona: https://topromo.pl/

Opis:


Chcesz promować produkt swojej firmy, ale nie wiesz jak to zrobić? Możliwości jest wiele, ale obecnie dość popularne są reklamy w formie kasetonów. Są to odporne na różne warunki pogodowe reklamy, których zadaniem jest przedstawianie firmy, produktu czy usługi w możliwie najbardziej chwytliwy sposób. Ma ona docierać do szerokiego kręgu potencjalnych klientów w dzień i w nocy, dzięki podświetleniu LED. Mogą to być kasetony jednostronne lub dwustronne w dowolnym kształcie, w żywych kolorach i ładną, przyciągającą oko grafiką.

Takie właśnie nowoczesne reklamy poleca producent kasetonów ze strony topromo.pl, którego usługi mają bardzo atrakcyjne ceny. Wykonuje się tu kasetony winylowe i dibondowe, z których każdy ma swoje wady i zalety. Winylowe mogą mieć długość do 50 metrów bez konieczności łączenia, ale niektóre ich elementy mogą mieć słabą odporność na deszcz czy, natomiast kasetony z dibondu są bardzo odporne, lecz droższe.

Data dodania: 2018-07-18

Dodaj Komentarz:Reklamy świetlne od toPROMO są estetycznie wykonane, co powoduje, że klienci zwracają na nie większą uwagę. Ja zwróciłem również uwagę na nowoczesny sposób podświetlenia - użycie LED-ów, to kolejny ich atut.
Opublikowane przez: lesit Data: 2019-04-12 09:58:02 Ocena: 3

Inne firmy W okolicy