Stalgar

Garaż cena - Stalgar

Adres:


Adres: Siewna 21C


Kod pocztowy: 31-231


Miejscowość: KrakówOceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 728 50 50 30


NIP:


Strona: https://garaze.org.pl/

Opis:


 

Usługi firmy wielobranżowej Stalgar uznawane są za solidne i profesjonalne, przede wszystkim ze względu na specjalistyczną kadrę pracowników oraz szeroką gamę aktualnie dostępnych produktów. Projekt czy gust każdego klienta są zupełnie inne, dlatego w dbałości o komfort i satysfakcję, firma Stalgar przygotowała szereg udogodnień. Kraków to stale rozwijające się miasto, osiedla rozrastają się, budynki powstają, działki budowlane sprzedają się. Jeżeli Twoja posesja nie jest zbyt duża, ale marzysz o garażu, postaw na garaż blaszany!

Postawienie na działce blaszaka gwarantuje dodatkowe miejsce do przechowywania, zadaszenie nad przedmiotami, które nie mogą być zalane czy ochrony. Garaż, którego cena nie przekroczy Waszego domowego budżetu, to rozwiązanie na miarę XXI wieku! Pod adresem garaze.org.pl znajdziesz aktualną ofertę firmy Stalgar.

Data dodania: 2017-10-02

Dodaj Komentarz:Moim zdaniem garaże blaszane od Stalgar to gwarancja solidności. Trzeba przyznać, że na budowie takich garaży znają się tam, jak nigdzie indziej. :)
Opublikowane przez: sungise Data: 2018-10-09 09:38:04 Ocena: 4

Inne firmy W okolicy

  AGTOM s. z o.o.

  Kraków Zobacz

  NZOZ Revita

  Kraków Zobacz

  Dom z Duszą Tadeusz Dusza

  Odrowąż Zobacz